• +90 532 494 18 72
TEKLİF ALIN

Kurumsal

Share
image
image
image

1997'den bu yana gurur duyuyoruz!

Çankırı Asansör Kiralama olarak sizlere 1997 yılından beri sizlere var olan standartların üzerinde ve her geçen gün bu standartların üzerine koyarak gelişen bir hizmet sağlıyor. 40 yılın bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere hizmet vermek için varlığımızı devam ettiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli, güvenli ,modern ve hızlı hizmetten yararlanmak için iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz!

Image
Mustafa Bal

Yönetici Mesajı

0+

Tamamlanan Taşıma Projesi

0+

Yıl Hizmet

0+

Farklı Müşteriye Kiralama Hizmet

0

Uzman Personel

Vizyonumuz

Müşterilerimizi anlamak, güvenlerini kazanmak, bağlılıklarını sürekli kılmak ve kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak öncelikli görevimizdir. Müşteri beklentilerini sağlamak için, mükemmel bir çalışma ortamına sahip olmak ve sürekli iyileşme başarısına ulaşmaktır. Tüm çalışanların birbirini anlamaları, güven duymaları, önyargıdan uzak iletişime dayanan organize ve koordine olmuş bir takım oluşturmak amacımızdır. Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak,ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Şirketimizin

Misyonumuz

Şirketimiz sürekli olarak çağın gereklerine uyan ve kendini geleceğe hazırlayan bir yapıya sahiptir. Geçmişten günümüze hem teknik alt yapıya, araç filosuna hem de bünyesinde bulunan kalifiye elemanlara sürekli yatırım yapmaktadır. Bu sayede günü ve geleceği yakalamayı amaçlamaktadır. Gelecekle ilgili olarak henüz ülkemizde kullanılmayan yöntem ve sistemleri ülkemizde ya da dünyada ilk uygulayan firma olmayı amaçlamaktadır. Mevcut kullanılan yöntem, sistem ve ekipmanları ülkemize getirerek, henüz dünya genelinde kullanılmayanları da akıl ederek veya keşfederek ilerlemeye çalışmaktadır. Günün ve çağın gelişmelerine uymadan hizmet sektöründe uzun soluklu olunamayacağı prensibini benimsemiş firmamız bu nedenle sürekli olarak geleceğe de yatırım yapmaktadır. Müşterilerine en yüksek hizmet kalitesini en uygun fiyatlarla sağlamak adına gerekli tüm çalışma ve araştırma geliştirme faaliyetlerinin de yürütmektedir. Kısaca vizyonumuz da kendi alanımızda geleceğe keşfederek veya gelişmelerin ilk günden içinde olarak mutlu müşterilerimizle ulaşmaktır.

Kiralık Asansör Çeşitlerimiz

5 katlı apartmanlardan 25 katlı binalara kadar asansörlerimiz mevcuttur

Image
5 Kata Kadar
20 m uzunluk
Image
8 Kata Kadar
32 m uzunluk
Image
18 Kata Kadar
54 m uzunluk
Image
25 Kata Kadar
80 m uzunluk
Referanslarımız

Çalışma Yaptıgımız Bazı Firmalarımız

Nevi Mobilya
Çankırı
Karakuşlar Mobilya
Çankırı
Köşk Halı Mobilya
Çankırı
İstikbal Sarıkaya Mobilya
Çankırı
Yılmaz Teknik Mobilya
Çankırı
18 Nakliyat
Çankırı
Kucaklamataşı Nakliyat.
Çankırı
Baloğlu Nakliyat
Çankırı
Koçataş Nakliyat
Çankırı
Doğanlar Mobilya
Çankırı
More Testimonials

Nakliyerehberim - Anlaşmalı Firmasıyız

Detay